گلس سوپردی سامسونگ samsung a30S

Samsung A30s superD

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مدل: سامسونگ A30 s
  • قابلیت نصب آسان: ✅
  • پوشش: 100 درصدی از نوع صفحه نمایش برش خم ۲.۵D
  • مقاومت در برابر ضربه و خط و خش روزانه:: ✅
آماده ارسال ناموجود
130,500
13%
114,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

خرید/مشخصات وقیمت:گلس سوپردی سامسونگ samsung a30S محافظ صفحه super D/اورجینال:بهترین محافظ صفحه/گلس super D موجود در بازار..ضد خش_نشکن_نموندن جای اثر انگشت_شفافیت ۱۰۰٪ از نوع FHD_پوشش ۱۰۰ درصدی با نمایشگر برش خمیده ۲/۵ D. ای ام موبایل...

گلس سوپردی سامسونگ samsung a30S محافظ صفحه super D/اورجینال:

گلس سوپردی سامسونگ samsung a30S محافظ صفحه super D/اورجینال /ای ام موبایل

برای شناخت با گلس Super Dimensions خوب میباشد ابتدا با معنی D در گونه های گلس آشنا گردید.

D در ویژگی ها گلس ها گویا ی تعداد بعدها آن گلس میباشد . قطعا موقع تعیین گلس اصطلاح های 2D ، 2.5D ، 3D، 5D، 6D، 9Dو 11D را شنیده اید.

گلس های کاملا تخت اصطلاحا 2D نامیده می‌شوند . این گلس ها دارنده کناره های منحنی در دورتادور آن نیستند . گلس 2D برای موبایل هایی با حاشیه ی خمیده مطلوب نیستند و پوشش قابل قبولی روی کناره های آن ندارند.

گلس های 2.5D دارنده حاشیه های پاره ای منحنی میباشند و با دست کشیدن روی کناره های گلس حس تیزی نخواهید کرد. یک گلس عالی، گلسی میباشد که با نصب آن متوجه وجود گلس روی تلفن همراه نشوید و از زیبایی صفحه ی موبایل کم نکند. همان گونه که امکان لمس و حساسیت آن را معدود نکند.

دقت داشته باشید که گلس 2.5D یک گلس صاف و تخت میباشد و منحنی وجود ندارد و مطلوب تلفن همراه های خمیده نمی‌باشد. گلس مطلوب تلفن همراه های اج edge ، گلس 3D و فراتر از آن میباشد.

گلس 3D در کناره های طرفین خود دارنده انحنا میباشد و پوشش قابل قبولی برای موبایل هایی دارد که تنها از اطراف لبه ی منحنی دارا هستند. این سبک گلس یک گلس با امکان های ساده یک گلس شیشه ای شفاف ، ضد خط و خش میباشد و خصوصیت و امکان خاصی ندارد.

و البته گلس 5D که دارنده لبه های منحنی و گرد در هر 4 طرف گلس میباشد. معمولا دارای حاشیه های رنگی و فول چسب و از فرآورده شیشه ی حرارت دیده با مقاومت بالا می‌باشند.

گلس های 5D ممکن میباشد قابلیت و امکان ها یا این که خصوصیت های دیگری داشته باشند مانند آنتی بازتاب یا این که پرایوسی یا این که آنتی بلو و.. و این قابلیت و امکان ها که موسسه های سازنده به آن میافزایند به تعداد D آن‌ها اضافه می نماید و ربطی به بعدها آن ندارد. تنها و صرفا گویای فراتر رفتن چگونگی و امکان های آن گلس میباشد.

گلس های 9D و 11D و فراتر از آنها گلس Super D کیفیت خوب ترین گلس های مو جود در بازار برای دستگاه موبایل شما می‌باشند

ای ام موبایل..... 🛒📦

مدل
سامسونگ A30 s
قابلیت نصب آسان
پوشش
100 درصدی از نوع صفحه نمایش برش خم ۲.۵D
مقاومت در برابر ضربه و خط و خش روزانه:
شفافیت
۱۰۰ درصد از نوع FHD
مقاومت در برابر جذب اثر انگشت:

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
/user/tickets