انواع گلس های ای ام موبایل

گلس های سوپر دی/ای ام موبایل-گلس

گلس super D یکی از بهترین گلس ها

آیا میدانید گلس Super D چه نوع گلسی میباشد؟ فاکتورهای اساسی در سوپر D بودن یک گلس چه خصوصیت هایی میباشد؟

برای شناخت با گلس Super Dimensions خوب میباشد ابتدا با معنی D در گونه های گلس آشنا گردید.


D در ویژگی های گلس ها گویا ی تعداد بعدها آن گلس میباشد . قطعا موقع تعیین گلس اصطلاح های 2D ، 2.5D ، 3D، 5D، 6D، 9Dو 11D را شنیده اید.


گلس 2D

گلس های کاملا تخت اصطلاحا 2D نامیده می‌شوند . این گلس ها دارنده کناره های منحنی در دورتادور آن نیستند . گلس 2D برای موبایل هایی با حاشیه ی خمیده مطلوب نیستند و پوشش قابل قبولی روی کناره های آن ندارند.

گلس  2.5D

گلس های 2.5D دارنده حاشیه های پاره ای منحنی میباشند و با دست کشیدن روی کناره های گلس حس تیزی نخواهید کرد. یک گلس عالی، گلسی میباشد که با نصب آن متوجه وجود گلس روی تلفن همراه نشوید و از زیبایی صفحه ی موبایل کم نکند. همان گونه که امکان لمس و حساسیت آن را معدود نکند.


دقت داشته باشید که گلس 2.5D یک گلس صاف و تخت میباشد و منحنی وجود ندارد و مطلوب تلفن همراه های خمیده نمی‌باشد. گلس مطلوب تلفن همراه های اج edge ، گلس 3D و فراتر از آن میباشد.

گلس 3D

گلس 3D در کناره های طرفین خود دارنده انحنا میباشد و پوشش قابل قبولی برای موبایل هایی دارد که تنها از اطراف لبه ی منحنی دارا هستند. این سبک گلس یک گلس با امکان های ساده یک گلس شیشه ای شفاف ، ضد خط و خش میباشد و خصوصیت و امکان خاصی ندارد.

گلس 5D

و البته گلس 5D که دارنده لبه های منحنی و گرد در هر 4 طرف گلس میباشد. معمولا دارای حاشیه های رنگی و فول چسب و از فرآورده شیشه ی حرارت دیده با مقاومت بالا می‌باشند.


گلس های 5D ممکن میباشد قابلیت و امکان ها یا این که خصوصیت های دیگری داشته باشند مانند آنتی بازتاب یا این که پرایوسی یا این که آنتی بلو و.. و این قابلیت و امکان ها که موسسه های سازنده به آن میافزایند به تعداد D آن‌ها اضافه می نماید و ربطی به بعدها آن ندارد. تنها و صرفا گویای فراتر رفتن چگونگی و امکان های آن گلس میباشد.

گلس 9D_11D

گلس های 9D و 11D و فراتر از آنها گلس Super D کیفیت خوب ترین گلس های مو جود در بازار برای دستگاه موبایل شما می‌باشند. شما میتوانید انواع گلس ها را از فروشگاه تخصصی لوازم جانبی موبایل ای ام موبایلتهیه کنین و مشاور رایگان از ما دریافت کنین تا بهترین گلس را بر روی گوشی خودتان نصب کنین

گلس uV فول چسب

گلس uv مخصوص گوشی های صفحه نمایش اج edge/ گلس آنتی استاتیک/گلس og/ و.و.و......


ای ام موبایل..... 🛒📦