ایرپاد هندزفری Haylou/سبک t15/ زیر مجموعه شیامی xiaomi


هندزفری بلوتوث t15، یک کدام از محصول ها ی پرطرفدار در بین تولیدات هایلو (زیرمجموعه شیائومی) میباشد. این شرکت گجت‌های مختلفی را ساخت‌و‌ساز کرده که در‌پی به بررسی یک کدام از سبک‌های آن خوا هیم پرداخت.

خصوصیت‌های ظاهری


haylou t15، یک محصول به طور کامل بی آلایش و سبک بوده. طراحی آن به گونه‌ای میباشد که قادر است هر سلیقه‌ای را راضی نماید. این هندزفری از نوع بی‌سیم bluetooth بوده و عده ای که دارنده موبایل‌های اندروید و IOS میباشند، میتوانند از آن به کارگیری نمایند.

گوشی های این سبک، تماما در داخل گوش به خوبی قرار گرفته و سفت می گردد. براین اساس در هنگام جاری ساختن کار‌ها گوناگون از گوشتان اصلا خارج نمیشود.

کیفیت ساخت بالا

کیفیت ساخت بالا: این سبک کیفت ساختش بسیار بالاست و طول قدمت  بالا، در قبال رطوبت و آب (غیر واسطه) نیز مقاوم میباشد.


اتصال سریع با bluetooth بلوتوث5.0


هندزفری بلوتوث haylou T15 از ورژن بلوتوث 5.0 به کار گیری می‌نماید. به همین استدلال با سرعت بسیار بالا به موبایل شما متصل و هیچگونه قطع و وصلی را در هنگام به کار گیری از این هندزفری نخواهید داشت. این ورژن از بلوتوث/bluetooth به شما قابلیت و امکان به دور شدن از منبع صدا تا 10 متر را میدهد. همینطور صدا را سوای مکث در هر دو ایربادز ها پخش خواهد کرد.

مجهز به سیستم نویز کنسلینگ noice cancceling

در خصوصیت‌هایی که برای هدفون بی سیم شیائومی سبک haylou t15 تیتر گردیده، امکان noise cancelling نویز کنسلی فعال را نیز می بینیم. این خصوصیت در معنای حذف نویزهایی میباشد که در طی مکالمه یا این که موسیقی بوده میگردد. بدین ترتیب در شفافیت بالا و کیفیت عالی صدا نقش بسیار مهمی را دارااست.

به کار گیری آسان:

با به کارگیری از هندزفری در اختیار گرفتن حالت لمسی هوشمند سبک شیائومی xiaomi T15، یک محصول بسیار هوشمند  که کار های شما‌را برای گوش دادن به موسیقی یا این که مکالمه آسان می‌نماید. این خصوصیت به جهت وجود قابلیت و امکان در اختیار گرفتن حالت touch لمسی هوشمند میباشد. با این قابلیت و امکان شما سوای نیاز به تلفن همراه  میتوانید به تماس‌هایتان جواب دهید یا این که موسیقیmusic  را جدا و وصل نمایید.

مجهز به باتری battery با گنجایش 2200 میلی آمپر


در هندزفری بلوتوثی هایلو t15که ممکن هست این هندزفری ایرپاد تا ۲ الی ۳ هفته برای شما شارژ نگه داردهز به باتری battery با گنجایش 2200 میلی آمپر در هندزفری بلوتوثی هایلو t15

که ممکن هست این هندزفری ایرپاد تا ۲ الی ۳ هفته برای شما شارژ نگه دارد
باتری اساسی‌ترین قسمت هندزفری بلوتوثی میباشد. این باتری می بایست بتواند معیار شارژ موردنیاز شمارا در حین گوش دادن به موسیقی و مکالمه تامیین نماید.

از این هندزفری شما میتواتید به عنوان پاور بانک

استفاده کنید

 در سبک T15 گنجایش موازی با 2200 میلی آمپر ساعت میباشد که 60 ساعت ارتفاع قدمت باتری را هواخواهی می‌نماید. واحد سنجش شارژ باتری را می توانید در بخش داخلی کیس مشاهده کنید


امکان تغییرعملکرد موبایل‌ها
در هدفون شیائومی t15 قابلیت تغییر و تحول حالت کارایی موبایل‌ها نیز وجود دارااست. شما می توانید موبایل سمت راست یا این که سمت چپ را فعال نمایید. یا این که در شرایط معمولی از هر دو موبایل استعمال نمائید.


کیفیت بالای صدا در هندزفریhaylou t15
هدفون هایلو t15، از چگونگی صدای خیر و خوبی برخوردار‌است. اکثر وقت ها کاربرانی که از این هندزفری به کار گیری کردند، از چگونگی صدا و وضوح آن راضی بوده‌اند. در‌این مال سیستم کاهش صدای دور و بر نیز وجود داراست. این سیستم با اسم DSP مشخص و معلوم میگردد. همینطور قابلیت و امکان‌های دیگری نظیر غربال صوتی، رفع نویز و خودداری از تداخل صدا نیز درین متاع چشم می‌گردد که در غایت بالاترین سطح چگونگی را در طی مکالمه و پخش موسیقی انجام می‌نماید.

خرید هندزفری haylou t15


خرید هندزفری haylou t15 و کاربردهای متعدد آن
در نقطه پایان می بایست این زمینه را تیتر کنیم که سبک T15، برای اشخاصی که به‌دنبال یک هندزفری کلیه کاره می باشند، مطلوب میباشد. هایلو در‌این کالا وضعیت گیمینگ را نیز قرار داده که بتواند یک فرآورده تمامی جانبه را برای یوزرها خویش ساخت نماید. این خصوصیت‌ها در کنار ارزش مطلوب، T15 را به یک پکیج بدون نقص صفروشگاه ای ام موبایل وتی مطلوب تبدیل نموده است.


این هندزفری با کیفیت را میتوانید از فروشگاه ای ام موبایل با گارلنتی و ضمانت فیزیکی خریداری کنین🙏